Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vyhrajte jeden ze tří Sony Ericsson P800 v soutěži Mobil.cz

Na Mobil.cz právě začíná soutěž o tři chytré telefony – Sony Ericsson P800. Tentokrát nehrajeme o žádné propagační předměty a reklamní dárky, ve hře jsou jen tyto tři telefony. Máte týden na to, abyste správně zodpověděli všechny otázky a věřili, že vylosujeme právě vás.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

m.c.

Výherci?
Už jsou známi výherci? Nejsem náhodou mezi nima?
0/0
18.11.2003 7:39

Ondřej tel

Prosim redakci o odpoved
Kdy prbehne slosovani, a budou zverejneny jeho vysledky??? Dekuji za odpoved!
0/0
17.11.2003 17:23

Ondřej Tiler

PROSIM REDAKCE ODPOVEZTE!!!!

Dobrý den,  jen bych se vás chtěl zeptat, kdy proběhne slosování, a jestli budou zveřejněny výsledky slosování.

Děkuji  za odpoved!

0/0
17.11.2003 17:21

Jan Vacek

Vyhra v soutezi s Philipsem nikde.
Mohl by se mi nekdo ozvat z redakce kvuli vyhre ze souteze Philips? Mam pocit ze jsem neco vyhral, ale neprisel mi mail a ani na me dotazy nikdo neodpovedel.Dik moc
0/0
13.11.2003 15:04

Marek Procházka

Nezobrazují se tu zadané příspěvky, PROČ?
před 5 minutami jsem sem jako neregistrovaný napsal příspěvek a není tu. Proč?
0/0
12.11.2003 12:29

JEDNODUŠE DIVNÉ
ddd
0/0
11.11.2003 22:03

Karel Jenek

JEDNODUŠE DIVNÉ

To, co píšu teď, jsem sem psal už kolem poledne, ale jaksi to zmizelo. Takže znovu a stručně:

Celá soutěž je neregulérní. Jak mohu správně odpovídat na otázky jako, kde má firma mobikurýr prodejnu, když žádná takova firma není, to platí i o poskytovaných službách.  OPRAVDU SI MYSLÍM, ŽE BY BYLO LEPŠÍ SOUTĚŽB ZRUŠIT.

A pokud jsem si všiml správně, změnil se i text otázek, no to už je opravdu síla, mám na mysli tu s cenou SE T610, přízelkyně hlasovala a odpověděla jinak, než já, byly tam jiné možnosti, takový to bez dph, s dpah a teď už ne.

Vypadalo by dost divně, kdyby se uprostřed volební kampaně změnil zákon o volbách, nebo se uprostřed hokeje změnila pravidla. Ten Kocourkov, jak tu někdo psal, je fakt na místě. Opravdu, tohle je úroveň.. 

0/0
11.11.2003 21:58

KAREL JENEK

DIVNÁ SOUTĚŽ

Dobrý , nyní by bylo ještě fajn, domluvit se takhle se "společností Mobilkurýr" na změně soutěžní otázky , 

Kd najdete prodejnu neexistující firmy Mobilkurýr?

1. Nikde

Jaké služby nabízí neexistující firma Mobilkurýr?

1. Žádné.

Jako potenciální účastník tímto podávám protest, proti neregulérnosti soutěže, neboť jsem oprávněně přesvědčen, že nabízené "správné" odpovědi v možnostech nenajdu.

ŽÁDNÁ FIRMA MOBUILKURÝR PŘECE NEEXISTUJE. SOUTĚŽ JE NEREGULÉRNÍ.

A vůbec, nebylo by lepší soutěž zrušit, omluvit se všem hjlasuijícím a vykašlat se na to??? Vždyť tohle je opravdu Kocourkov. Někdo pořádá soutěž a znění otázek je takové, že NELZE  zvolit správnou odpověď.

0/0
11.11.2003 14:20

Rostislav Kocman

Změna pravidel - nakládání s osobními údaji

Vážení čtenáři,

společnost Mobilkurýr.cz se po dohodě s pořadatelem soutěže rozhodla, že nemá zájem o databázi hlasujících. Změnili jsme tedy v tomto smyslu pravidla soutěže a žádné osobní údaje nebudou společnosti Mobilkurýr.cz předány.

Rostislav Kocman, Mobil.cz

0/0
11.11.2003 12:31

ASFIX GSM

Re: Změna pravidel - nakládání s osobními údaji
JE SPRÁVNÉ MĚNIT PRAVIDLA v průběhu soutěže. Osobně jsem si všiml, že se i zkrátila doba trvání soutěže, což mi příjde nefér, co když někdo spoléhá na to, že si zahraje až příští týden???
0/0
12.11.2003 12:22

Ondřej tel

Re: Dotaz na Vas
KDy probehne slosovani a budou zverejneny jeho vysledky??? Dekuji za odpoved.
0/0
17.11.2003 17:24

Milan Hnatek

JEŠTĚ JEDEN DOTAZ REDAKCI

Cituji z prvidel soutěže: "

Vyplněním osobních údajů souhlasíte se zařazením do marketingové databáze společností MAFRA a.s. a Mobilkurýr.cz. Společnosti se zavazují, že neposkytnou údaje třetí straně. Společnosti se také zavazují, že pokud o to budou písemně požádány, učiní všechny finančně přiměřené kroky k odstranění osobních údajů z databáze."

Dopouštíte se hrubého porušení zákona na ochranu osobnách údajů tím, že mé osobní údaje předáte subjektu, kterému nemám možnost sdělit písemno formou svůj eventuelní budoucí nesouhlas s nakládáním s mými osobními údaji"

ŽÁDÁM o urychlené zjednání nápravy a to ihned. V opačném případě se obrátím písemně na Úřad na ochranu osobních údajů s žádostí o prošetření. Výše pokuty představuje až 10 milionů.

I Úřad pro ochranu hospodářské soutěže by si něco našel na propagaci firmy nepravdivými a zavádějícími otázkami o cenách s DPH, které se v soutěži objevují, přemýšlel někdo z vás o těchle věcech. Není vám ani trochu hamba propagovat podvod, vždyť to je na hranici páchání trestného činu formou podílníctví...

0/0
11.11.2003 1:07

Jan Černý

Re: JEŠTĚ JEDEN DOTAZ REDAKCI

Milý pane,
když už se tu nečeho tak vehementně dožadujete, měl byste si uvědomit, že se dožadujete v internetové diskusi. Ta má pramalou hodnotu a rozhodně není oficiálním "dožadovacím" prostředkem.

V diskusi můžete psát cokoliv, ale nikdo není povinen na to reagovat. Takže vaše urgentní žádosti mají stejnou hodnotu, jako kdybyste je napsal na zeď nad pisoáry... Takže výpisy od providerů si můžete... Chápete co tím vším myslím?

Nehledě na to, že vás vůbec nikdo nenutí hlasovat. Povinné údaje jste stejně sám dobrovolně napsal do této diskuse (e-mail a jméno).

Budeme si myslet, že se nestydíte za svůj názor a píšete pod vlastním jménem a e-mailem.

HOWG Honza

0/0
11.11.2003 8:29

Milan Hnatek

PS

KDYBY NĚKOMU BYL TENHLE TEXT MÁLO, DOLOŽÍM podkalady... O cenzuru bych se nepokoušel, mám zálohy i výpisy arpa od providerů, takže by byla ostuda, kdyby můj příspěvek chtěl někdo "uklidit" Téhle firmě nehodlám nechat jejich triky jen tak projít. ... 

 

0/0
11.11.2003 0:54

Marian

Re: PS
Hej Sherlocku, ty si musis pripadat asi desne dolezity, ze? Tvoje podkalady, zalohy i vypisy arpa od providerov si mozes niekam strcit, sa tu hras na pana doleziteho, si trapny, len si liecis nejaky komplex zabudnuteho stroskotanca, o ktoreho nikto nejavi zaujem, a teraz vynuchal sancu sa ukazat, tak vystrkuje svoju hlavu na obdiv. Tak ako ty sa dovolavas niecoho co ta napadlo v tvojej zchaosenej hlave, tak skus nejak dokazat, ze sa v konkretnom pripade jedna o nejaky cierny obchod, neplatenie dani, pasovanie, alebo hoci aj nedovolene zaobchadzanie a posuvanie tvojich pre teba drahocennych osobnych udajov, ktore nikoho nezaujimaju. A potom s tym vyjdi verejne. Povinne mas meno a email, adresa povinna nie je, co by si chcel, zeby sutaz bola anonymna? Nevies ako by potom nasli vyhercov, keby sa kazdy skryval? Ja dufam, ze ako ty sa tu ohanas zakonmi, tak teba by mohol niekto zazalovat za nepodlozene poskodzovanie mena firmy. Co vy (h)na to?
0/0
11.11.2003 19:35

Karel

REKLAMA PAŠOVANÍM TELEFONŮM !!!
Jak si někdo muže dovolit dělat reklamu pašovaným telefonům, to jsem rovnou mužete dát návod na to jak uplácet celníky na hranicích !!! Nebo jak falšovat prodejní doklady  a okradat stát o DPH !!! FAKT ZAJÍMAVÍ
0/0
10.11.2003 21:38

Milan Hnatek

Re: REKLAMA PAŠOVANÍM TELEFONŮM !!!

Společnost pořádající tuto "soutěž" zřejmě nemá tušení, s kým má co do činění. "Společnost" mobilkuryr.cz opravdu neexistuje, provozovatelem /zdroj informaci je CZ NIC/ je jistý - příspěvek obsahoval citlivé osobní údaje třetí osoby -. V registru ekonomických subjektů existuje pouze firma "Raimund PELÍŠEK - PELDA TRADE" se sídlem:

- příspěvek obsahoval citlivé osobní údaje třetí osoby -

Z uvedeného je zřejmé, že firmě se daří tak špatně, že do dnešního dne nesplnila ani zákonem stanovený minimální obrat, aby se musela stát plátcem DPH. Z toho plyne, že tahle "firma" nedosahuje roční obrat ani 3 miliony korun.

Nevím, co si mám myslet o obchodních praktikách mobil.cz /MAFRA/, když v honbě za ziskem je ochotna propagovat "subjekt" který na svých webových stránkách není ani schopen uvést zákonem požadované údajwe o provozovateli elektronického či jiného obchodu bezkontaktním způsobem.

ČEKÁM NA VYJÁDŘENÍ REDAKCE....

JSEM jedním z podvedených zákazníků těchle vykuků, od kterých jsem si na dobírku nechal poslat do firmy 3 kusy Ericsson T68 za 8000 včetně DPH, jaké bylo mé překvapení, když jsem po obdržení zásilky chtěl po p. Pelíškovi a p. Maškovi /tak si říkal ten druhý/ daňový doklad a oni mi telefonicky jen sdělili , že nejsou plátci a doklady za tuhle cenu nedávají.

VŠICHNI SE HOLT ŽIVÍ, JAK SE DÁ, ale má to zapotřebí největší internetový technický server? TADY BYCH ZA REKLAMU NEDAL ANI KORUNU, URÁŽELO BY MNE, KDYBY BANNER MÉ FIRMY BYL V TAKOVÉ SPOLEČNOSTI.

CO VY NA TO, REDAKCE???

0/0
11.11.2003 0:44

Benx

Kdo je firma Mobilkurýr?

Na webových stránkách www.mobilkurýr.cz nefiguruje jediné jméno ani ty nejzákladnější údaje o firmě (IČO, DIČ). Firma tohoto jména podle obchodním rejstříku v ČR neexistuje. Ceny jsou "uvedeny s DPH", čili registraci k DPH ti lidičkové taky nemají. Jinými slovy vypadá to na šedého, ne-li ještě tmavšího prodejce. Může někdo odpovědný rozptýlit mé podezření?

Sorry že do toho reju, ale na podobné webstrany už jsem naletěl, takže bych se jen rád ujistil, že Mobil.cz tady nedělá reklamu nějaké černotě.

Díky, Benx

0/0
10.11.2003 18:59

Honza

jste trapný
proč tu soutěž urážíte? Já si zahlasoval a byl bych rád, kdybych vyhrál, i když jsem v mobilkurýru nedávno dva telefony spokojeně kupoval. Když nechcete soutěžit tak na to vůbec neklikejte. Honza
0/0
10.11.2003 14:39

burock

Jen pro Microsoft?
Zdá se, že v redakci uvažujete poněkud jednostranně o používání browserů. Např. v Mozille to vůbec nefunguje
0/0
10.11.2003 8:42

Jakub

Re: Jen pro Microsoft?

Běžně používám Necky a šlo mi to.

Odzkoušeno v Mozille 1.4, Netscape 7, Opera 7, IE... všude fachá. Takže asi máš problém ty.

0/0
10.11.2003 9:19

Jerome

Mame aj my sancu?
kontrolna otazka: Ci aj my - vasi vychodny susedia (Slovaci) mame pravo zucastnit sa tejto sutaze?
0/0
10.11.2003 8:11

Rostislav Kocman

Re: Mame aj my sancu?

Ano, účast v soutěži není omezena jen na obyvatele České republiky. Losuje se nad celou databází po vyřazení duplicitních hlasování (jak to děláme sdělovat nebudeme, samozřejmě se to dá obejít, takže nebudeme dávat návod).

Rostislav Kocman, Mobil.cz

0/0
10.11.2003 10:39

tomm

Tosku vic hapruje

Jak se tak koukam tak i kdyz nebudu kupovat mobila musim do nej investovat penize...A opakovat se s nepovinym udajem Tel. c se nebudu....

tak to rychle opravte a nedelejte si ostudu

0/0
10.11.2003 1:10

Pavel M.

Povinné údaje?
V informacích o soutěžícím jsou označena hvězdičkou povinná pole. Telefonní číslo označeno není, přesto mě to nenechalo odeslat odpověď, dokud jsem ho nevyplnil .
0/0
10.11.2003 0:32

ds

Re: Povinné údaje?
Já dal 123456789 a tím jsem ten formulář uspokojil :)
0/0
10.11.2003 9:07

BOB@N

Re: Povinné údaje?

Bacha aby v podmínkách nebylo, že výherce bude kontaktován telefonicky.  (já je nečetl)
Občas bývají tyhle údaje nepovině-poviné.

0/0
10.11.2003 9:20

ds

Re: Povinné údaje?
Tak to je průser... zase nic nevyhraju... No nic, aspoň mě nebude nikdo z mobilkurýra prozvánět :-)) a nuti mi těch 29 typů Nokií, co mají skladem...
0/0
10.11.2003 13:10Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.