Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Co podle vás může ministr Mlynář udělat, aby přinutil Telecom nabízet levný internet?

Ministr informatiky Vladimír Mlynář minulý týden pohrozil, že když Telecom nesplní sliby ohledně internetu, použije ministr všechny zákonné možnosti, jak své představy prosadit. Jenže zákonné možnosti nemá ministerstvo ani vláda téměř žádné. Zbývá jenom politický tlak a apel na tlak veřejnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Koroljov

Pokritectví
Na jedné straně pan Mlynnář tlačí na Teleko,ale vzápětí na druhé straně zvedne ruku,aby se od nového roku zdražil poplatek za internet.To si dělá z celého národa Srandu?
0/0
1.10.2003 16:20

Svata

Agregace bude přerušena dne 8.8.2003.
"Od 15. 10. 2003 dojde k následnému znovuzapnutí agregace pro veškeré ADSL služby společnosti ČESKÝ TELECOM, a.s." Je to málo !Také z toho  toho jejich cancu cítíte výhružku?
Zase hezky po komoušsku,místo "promiňte
přeťápli jsme a jsme ochotni jednat"
Znovu zapneme !!
Zapnete přesně hovno soudruzi,protože ani skurvenej komoušskej monopol nemůže být živ bez zákazníků,chápete to už konečně?Já to stejně zruším,protož vám nevěřím,stejně to zas skusíte,taková je s váma historická skušenost!! Jen vaše vychcípání nás spasí !!!
0/0
7.8.2003 2:03

AlienCZ

V TOMTO BODĚ MÁM JINÝ NÁZOR .....

Nerad vytrhávám z kontextu, ale tohle se přímo nabízí: "Výsledky Telecomu se totiž v posledních letech objektivně zhoršují, a to zřejmě ne kvůli vlivu trhu, ale kvůli špatným rozhodnutím a různým penězovodům ven z firmy." Myslím, že většina těch "špatných rozhodnutí" byla právě o tom jak naložit se službou ADSL, jak nepodpořit  ISDN, jak nakopat alternativní operátory, jak s klidem zamávat cca 300tis. uživatelům, kteří od ČT odešli a td. A tak proto začal vznikat vliv trhu, ne že ne. Osobně jsem kvůli ADSL zrušil ISDN, pak jsem cuknul, protože v tom začal být dost chaos a teď nemám nic a čekám na konkurenci. Pokud podobně postupovala nějaká větší část zákazíků, považuji to za ignoraci tržních mechanizmů Telecomem samotným .....

0/0
6.8.2003 16:55

smejdiiici

viz. http://adsl.nazory.cz/4.8.2003_ADSL_Czech_smejd.jpg
0/0
6.8.2003 13:54

Jaroslav Holobradý

Výborně!
Hezky napsaný článek. Lze jenom podotknout, že existuje šance celou záležitost přenést na půdu Bruselu, ale myslím, že do toho nyní nikdo nepůjde.
0/0
6.8.2003 10:50

Svata

Re: Výborně!
Věřte ,že do toho půjdu a na soudruha Mlynáře podám navíc trestní oznámení
0/0
6.8.2003 11:31

Petr Baumruk

proc Telecom plati Mlynarovi vylety na MFF KV
a vubec ... i ostatni ukazuje jenom na to jak Mlynar ma plna usta reci a ...
0/0
5.8.2003 19:18

Svata

Proč se hádáte?

Všichni jsme okrádáni a nelepší co udělat je napadat se mezi sebou,to by se jim líbilo! NE JEDINĚ TLAK,odhlašovat hromadně,psát oprávněné stížnosti,tudy vede cesta.Bez nás zákazníků jim brzy dojde dech a s tím paskvilem se můžou jít podbízet tak už jen v Africe! Co byste řekli agregovanému rohlíku s limitem?Rohlík 1.20 ale jen první kousnutí,další už za polatek 15Kč možná to není utopie a HROBNÍk českého internetu (kdo to asi je?) už má připraven plán až bude ministrovat na min průmyslu a výživy :))))

 

 

0/0
5.8.2003 12:13

tc no-fun or tc fun rulez

ministr za trest ...
adsl v testovacim modu byl brutalni horor, puvodni adsl od tc bylo vydirani cena/vykon nynejsi varianta je na sebevrazdu ..... to ze neco mlynar placa a nechava si platit akce od ct samo do sebe neco naznacuje ,,,,
0/0
5.8.2003 9:55

Svata

Před a po agregaci :-)

http://adsl.nazory.cz/pred_agregaci.jpg     a po aroganci http://adsl.nazory.cz/4.8.2003_ADSL_Czech_smejd.jpg                                            

 

0/0
5.8.2003 2:40

Svata

Otevřený dopis Mlynářovi

http://adsl.nazory.cz/index.html

Přátelé nenechme se okrádat a dělejme s tím něco,tohle je totiž příkladně trestuhodné chování monopolisty , v tichostí třikrát snížit rychlost (reál) po třech dnech když je klid s famfárami v médiích vyhlásit trojnásobné zvýšení rychlosti ADSL,no a po čerstvé skušenosti,512 se lehce smrskne s agregací (arogancí) na původních 196 a hezky s limitem,no není to hezké?Doufám ,že se brzy dočkáme i rohlíku s agregací a limitem,koupíte si rohlík,první kousnutí 1.20Kč další už bude spoplatněno!Vyvrátí mi někdo to ,že právě teď jsme účastníky světového prvenství,máme nejpomalejší "vysokorychlostní ADSL" na světě ! Díky pane ministře Mlynáři

 

 

 

0/0
5.8.2003 0:55

Mlynar

DEJTE JIM VĚDĚT, CO SI O NICH MYSLÍME !!!
 DEJTE JIM VĚDĚT, CO SI O NICH MYSLÍME !!!

Co takhle kdyby kazdy z nasledujicich diskutujicich preposlal text sveho prispevku i telecomu a na ministerstvo informatiky ???

adresy jsou : posta@micr.cz
                        tiskovy.odbor@ct.cz
0/0
4.8.2003 19:53

ču*ák mlynář a všichni socani s ním
mlynář je *** a doufám že si to přečteš ty ***!! POHŘBIL INTERNET V ČR JAK NIKDO PŘEDTÍM!"!!!
0/0
4.8.2003 13:13

Re: ču*ák mlynář a všichni socani s ním
Nemyslím si, že za tento stav může pouze pan Mlynář, ale především soudruh Dyba a jeho boys.
0/0
4.8.2003 14:44

potkan

3213121 debata o Telecomu... a kde jsou nejake vysledky ? kde je ta slibovana liberalizace ?? Jdem do EU tak chci evropske ceny = ASDL za 300kc/mes

0/0
4.8.2003 11:47

dick winters

neni co resit

vo co de?vsichni stejne mame mobilky,tak zruste zkurveny pevny linky telecomu a bude po problemu.

ja uz nemam pevnou linku snad 4 roky,net mam pres upc  a na telecom zvysoka seru.

TELECOM SUCKS!

0/0
3.8.2003 21:19

POWERuser.CZ

WiFi ať to FiČí :-)))

No ja bych to viděl tak, že když tu není žádný konkurenční prostředí a tím žádnej tlak na ČTc, tak si to prostředí musíme vybudovat sami a hlavně v rámci regulí(nepřekračovat 20dB!!!)....takže lidi kupujte do každý vísky, do každýho městečka WiFi APčka

a pak telecom sám padne na hubu

0/0
1.8.2003 11:56

K.

bojovník Mlynář

Není to tak dávno, co Mlynář postával před Temelínem a spolu s aktivisty hulákal hesla a bojoval za jeho zastavení. Naštěstí nic nezmohl.

Dnes si našel jiného nepřítele a protivníka. Je jím ČTc. Zajístí-li Mlynář "levný internet" - nejpíše to doplatí ze své kapsy ... zajistí si i případné voliče, a vo to tu jde, ne ?

0/0
31.7.2003 10:52

JaŠa

Mlynáře nejde brát vážně
Souhlasím, že Mlynář. nemá na dění v telecomu výraznější vliv, hraje si pouze své politické hry a jak této vládě bude víc a víc téct do bot, bude přicházet ještě s bombastičtějšími a populističtějšími výkřiky. Někde jsem čet, jak se chlubí že vlastně on byl hlavním vyjednavačem odkoupení Eurotelu, prezentoval se jak největší hvězda světového byznysu a bylo to k smíchu.
0/0
31.7.2003 7:22

Boží mlýny

... melou pomalu, ale jistě.

Je to bohužel pravda, problém ovladatelnosti managementu ČT zde existuje a ministr Mlynář si jej musí být vědom.

Začalo to již tím, kdo byl pověřen vedením společnosti ČT. Ne nadarmo se říká, že ryba smrdí od hlavy. To, co se ale děje nyní ve vrcholovém vedení ČT, to je skutečně hnůj a konstatování, že se situace skutečně začíná vymykat kontrole ministra Mlynáře je pouze velice mírné vyjádření.

Je známo, že politická nominace Berdára přišla z kruhů blízkých Grose a pouze u něj by musel Mlynář nyní hledat podporu. Sám Mlynář může sice mít silácké řeči jaké bude chtít, ale vliv v ČT nyní nemá žádný .

Není žádným tajemstvím, že na diskriminaci Mlynáře ohledně jeho účasti na MFF v Karlových Varech měla zájem přímo jedna zájmová skupina zevnitř ČT.  Do Varů byli dokonce pozváni investigativní novináři, kteří měli za úkol již od počátku místo filmů sledovat a monitorovat účast pozvaných nepohodlných koaličních politiků. Na úvodním i závěrečném ceremoniálu bylo přitom pozvaných politiků podstatně více, ale psalo se pouze o některých z nich. To, že tam možná právě Mlynář kromě festivalových radovánek také trochu pracoval, to již nikoho příliš nezajímá. Tím však neomlouvám jeho akceptování přijetí materiálního úplatku od soukromé firmy. Mohl si totiž najít v rozpočtu jím řízeného ministerstva vlastní rozpočet na pokrytí této služební cesty. To by však  bylo na delší popisování.

A kdo asi zval na festival pana ministra Grose, nebo že by tam Staník na pozvání ČT prozřetelně nebyl?

V tomto ohledu asi jediný, kdo se od ČT v tomto případě korumpovat nenechal byl Stádník. Asi měl v uvedeném termínu jiný program ... nebo nemá rád filmy, protože pozvání na jiné akce pořádané sponzory jako je ČT jinak žaludek mívá.

Nehodlám nyní konstatovat nic víc, než že boží mlýny melou pomalu, ale jistě a celá řada aktérů této frašky má sama máslo na hlavě.

0/0
31.7.2003 0:05

Dildo

Re: ... melou pomalu, ale jistě.
Chtěl jsi říct na kompromitaci, viď :-)
0/0
31.7.2003 8:13

Kaplan

Re: ... melou pomalu, ale jistě.

Chvíli mi trvalo, než jsem našel, kde že to máš na mysli ... asi to skutečně nebude "diskriminace", ale "kompromitace".

"Modří již vědí".

0/0
31.7.2003 10:50

Radim

Re: ... melou pomalu, ale jistě.
Já bych to spíš viděl na překlep ve slově "diskreditace" místo  "diskriminace". To je jazykově blíž, nicméně i tak je nám to celkem jasné o co asi tak šlo.
0/0
31.7.2003 10:57

jéňa

i půl je moc
ministr Mlynář musí neustále opakovat,že skutečné ceny by měly být poloviční,něco jako s kartágem v římě
0/0
30.7.2003 20:52

mara

Ja nevim, neodsuzoval bych mlynare za to ze nevi jakej je rozdil mezi bytem a bitem .... to jeste neznamena ze nic nezmuze.
Jsem jenom zvedav az telecom zvedne rychlosti adsl jak hodla udrzet stav alespon minimalni garance zakaznikovi. Mam momentalne jeho zakladni variantu 192/64 a ze bych byl nejak extra spokojenej to se rict neda. Nejde ani tak o rychlost jako spis o to ze vecne vypadava dashboard a pristup zamestnancum telecomu je primo desivy.  Panu ministrovi drzim palce, mam sice neblahy pocit ze uplne zbytecne ale alespon neco zkusi kdyz uz nic...

0/0
30.7.2003 17:58

Ebo..

stejně
Mlynář je magor..a výsledné zákony a rozhodnutí to jen potvrzují..a navíc, korupce kvete i v zimě...
0/0
30.7.2003 12:39

MV

Asi nechapete, ze CESKY TELECOM je soukroma spolecnost, kde 49% vlastni soukrome subjekty, ktere za ty akcie zaplatily svyma vydelanyma penezma. Vedeni CT je proto povinno maximalizovat hodnotu pro akcionare, cili vydelavat co nejvic penez. Chtit, aby ministr pro informatiku ridil business CT je stejna hovadina jako chtit, aby ministr prumyslu urcoval cenu Fabie. A to by byl komunismus!
0/0
30.7.2003 11:34

vesničan

Re:
CT měl státem garantované nadstardatní podmínky a tím pádem by stát měl vyžadovat nadstandartní služby. A už ve škole učily, že 49% je menšina a 51% je většina.
0/0
30.7.2003 11:59

Tom

Re:

Sorry, ale silně pochybuju, že konsorcium TDC, které je druhým největším akcionářem Telecomu zaplatilo za jeho akcie tržní hodnotu. Dostalo je velice levně za slib, že do Telecomu přinese Know-How a investice. Reálně však přineslo pouze How-no a investovalo opravdu minimálně a navíc nikoliv ze svých ale výhradně z peněz na účtech Telecomu samotného.

Probuď se, naivko, a přestaň tady blekotat nesmysly o volném trhu bez přívlasků a jeho skryté ruce. Buďto jsi včera spadl z Marsu nebo tě včera pustili z Horního Maxova, ale k ekonomickým záležitostem se už laskavě nevyjadřuj.

0/0
30.7.2003 13:10

Re:

Horní Maxov je krasny misto, pane inzenyre. Zkus si precist neco o teorii a podstate klicoveho institutu trzni ekonomiky, kterym je obchodni spolecnost jako subjekt odlisny od sveho majoritniho akcionare. Myslim ze ceske, americke, nemecke, anglicke, francouzske a evropske pravo obchodnich spolecnosti znam lepe nez Ty.  Pokud by stat nutil CESKY TELECOM chovat se ekonomicky nevyhodne, byl by povinen vznikly rozdil (snizeni zisku minoritnim akcionarum doplatit). Ten kdo ma ve spolecnosti 50% si s tou spolecnosti proste nemuze delat co chce (ochrana minoritnich akcionaru a veritelu). Chapu, ze pochopit tuhle premisu muze byt pro cloveka z IT ci novinare trosku problem, ale proste to tak je a je to spravne, protoze jinak by nikdy nemohl fungovat kapitalovy trh (zejmena akciova burza).

Stat ma regulovat cinnost CT prostrednictvim zakona o telekomunikacich a CTU v souladu s prislusnymi EU smernicemi. Cenu produktu muze ovlivnovat zasadne (s vyjimkou cenovych rozhodnuti CTU a pripadu propojeni tlk siti) pouze vytvorenim podminek pro konkurenci.

Jinak souhlasim, ze prislusne akcionarske smlouvy mohly byt nedokonale, ale to uz je ted proste pase...

Jedna se o slozite otazky a byla by lepsi trochu kvalifikovanejsi diskuse.

P.S. Osobne mam silne pochybnosti o integrite ministra VM ve vztahu k CT a o jeho pracovitosti a odborne erudici. Je to proste k*k*t  stejny jako ostatni politici!

0/0
30.7.2003 14:46

LaMe

Re:

Není pravda, že: "Jenže zákonné možnosti nemá ministerstvo ani vláda téměř žádné. Zbývá jenom politický tlak a apel na tlak veřejnosti. "

ČT je v podstatě státem vlastněná akciovka (51%) a projevuje se to rovněž jejím zastoupením v managementu a zejména v představenstvu a dozorčí radě - viz: http://www.justice.cz/cgi-bin/sqw1250.cgi/or/s_detail.sqw?DET=1&CEK=21663&PF=121&K=1f989be6 a samozřejmě hlasováním na valné hromadě.

Otázka tedy není, zda Mlynář nebo vláda může, ale zda skutečně chce. Pro něj a vládu je nejlepší tvrdit, že chtějí, ale nemůžou a tenhle článek to po nich papouškuje a vytváří jim image těch, co kdyby mohli, to byste viděli, co by všechno bylo... ale, bohužel, nemohou... to víte ta legislativa...   Mohou tak zůstat loajální k ČT a zároveň jsou přesvědčeni, že většina voličů neprokoukne jejich rétorické tanečky, nebo na ně za čas zapomene a zase se pojede dál - inu politika.

0/0
30.7.2003 16:26

Jak může ministr něco dělat, když si nechává od Telekomu platit hotely na filmových festivalech?
0/0
30.7.2003 11:32

Jindřich Otava (ODS)

Špidlismus volá do nebe !
Špidlismus nebo-li socialismus, který si přeje vláda pana Špidly volá do nebe, když ministr této vlády začíná politicky ovlivňovat polostátní subjekt a navíc je tento ministr nepřímo uplácen od tohoto subjektu. Za tuto situaci nemůže nejen špidlova vláda, ale i občanské sdružení typu pana Neffa, když v roce 1999 začali v listopadu bouřit se proti zdražení, který přichystal bývalý SPT TELECOM. Je přece nestoudné, aby nějaká banda křiklounů určovala, aby SPT TELECOM snížoval ceny za internet, nebo něco takového. Díky bojkotu z roku 1999 jsme se dočkali tarifů typu tarif Internet 99, později tarif internet 2002, atd.

Jako řadový člen liberálně konzervativní strany, jsem zásadně proti regulaci, proti politickému ovlivňování,  a radikálnímu snižování cen za internet. Od toho je tady tržní prostředí a možná budu trošku radikálnější ve svých názorech, ale jediným hybatelem ceny za internetové služby je jedině trh, který ne vše vyřeší, ale dokážeme se pomocí tohoto trhu orientovat.  Musíme jako demokratická země dodržovat zásady tržní ekonomiky. Ale to co dělájí pánové Špidla, Mlynář, mi připadá jako návrat před rok 1989. Někteří žurnalisté a publicisté typu pana Neffa, zkrátka chtějí, aby Telecom byl jen ten nejlepší a poskytoval ty nejlepší a nižší ceny za internetové připojení.
0/0
30.7.2003 11:25

Martin

Re: Špidlismus volá do nebe !
Tohle si opsal z nejake vasi brozurky? Nechci hodnotit nynejsi vladu, ale co se tyce natlaku Neffa, tak to byl normalni tlak spotrebitele. Jestli ty nechces nizsi cenu, tak ja jako spotrebitel ano. A nejen to, ja chci zaroven vetsi kvalitu! To je ten trh o kterem mluvis. To je to trzni prostredi. On ten trh je totiz o nabidce a poptavce. Mozna ze nebyt toho natlaku, tak platime za net 100Kc/hodina, lide jsou tady pocitacove negramotni a problemy, ktere z toho vyplyvaji si snad dokazes domyslet. Pokud jsi tedy schopen se vymanit z brozurkovych frazi. Mimochodem, Liberalne konzervativni strana znamena neco jako ze jsi tak trochu na kluky nebo na holky, jak mas zrovna chut (prenesene receno), nebo se mylim ? Vypada to, ze mate problem s hodnotovou orientaci
0/0
30.7.2003 11:47

emigrant

Re: Špidlismus volá do nebe !
souhlas. teď zbývá jen vytvořit ty tržní podmínky...
0/0
30.7.2003 12:17

Rorýs

Re: Špidlismus volá do nebe !

OK, jsem taky proti regulaci a souhlasim s uvolnenim cen. Ale to by to predchozi vlady v cele s ODS nesmely takhle podelat a zajistit  TELECOMu monopol. To si Vasi soukmenovci muselyi pekne prilepsit, jinak nachapu momopoli pro TELECOM a EUROTEL.. A ze mam pravdu dokazuje pad monopolu EUROTELU a tim padem i rozvoj mobilnich siti. Jen pad monopolu v mobilnich sitich a monopol pevnych linek zpusobuje, ze se ceny hovorneho obou siti srovnavaji. Kdyby nebyl monopol TELECOMu, tak dnes volame mnohem levneji a o internetu nemluve. Tak ze ANO, zrusit regulace, ale jak chcete zajistit trzni prostredi v telekomunikacich, kdyz si nema kdo s kym konkurovat.

Pro dodani, nejsem zastance CSSD a naopak tato strana mi je protivnejsi nez komunisti, kteri alespon naplno rikaji co se od nich da ocekavat (a neti to nic ruzoveho, ale vypada to rude). Nejsem zastance ani ODS, i kdyz mi pripada, ze je z toho naseho politickeho zverstva neprijatelnejsi (ale nesouhlasim s nimi). Ministr Mlynar je ze vsech politiku ten nejvetsi mamlas a toto ministerstvo pro nej zridili jen proto, aby od nej meli pokoj. Tak ze ted muze delat bubububu.

 

0/0
30.7.2003 12:27

Jetset

Re: Špidlismus volá do nebe !

Ha ha ha. Dalsi co spadnul z jahody na znak. Trzni prostredi v pevnych linkach, dalsi vtip tydne. Hele zijes vubec v tomhle kocourkove nebo pises odnekud z kanady. Mne ro pripada jako dopis z pluta? Jediny tlak na CTc je tlak spotrebitelsky a ten jak dokazuji vysledky stale sili. Kdo muze ,tak jde od tohoto hnoje co nejdale. (Pocet linek stale klesa). Jiny tlak ani v monopolnim prostredi neni mozny. A jestli ses volic ODS ,tak te uprime lituju. Primo za tento bordel (pevne linky) je odpovedna ta tvoje modra strana.

0/0
5.8.2003 10:10

Trund

Co to je?

Celkem tomu nerozumim:

1) Cesky Telecom neni spolecnost ktera zacala v soukromych rukach. Cely jejich rozvoj jim platili dane obcanu CR.

2) CT mel od vlady monopol. CR prodala CT.

2) Jaktoze vlada, ktera reprezentuje obcany CR najednou nema ZADNOU kontrolu nad tim co bylo vybudovano z penez jejich danovych poplatniku? Ktery idiot vyjednal podminky prodeje?

3) Jak je mozne ze stat nema dostatek pravomoci na CT?!?!? To se nechame zdirat do nekonecna nejakou priblblou spolecnosti?

4) Mlynar reprezentuje nejsilnejsi vykonny organ CR, jaktoze je mozne nechat nejakou soukromou spolecnost mit takove zisky za pripojeni s vedomim ze zdira ty co me zvolili?

5) Jako jedine reseni vidim ze kazdy z nas zavola svemu zastupci v parlamentu a jednoduse se ho zepta proc v UK plati lide asi 40 liber za vsechny statni hovory a take za ADSL. Procpak to nemame v CR kde vydelavame v prumeru nekolikanasobne mene? Dokud si nebudeme jasne stezovat ten co nas reprezentuji tak pan Mlynar nebude nikdy hledat dostatecny zpusob jak CT prinutit neco solidniho udelat.

6) A copak to bylo tehdy za kuklace v IPB? Jaktoze tehdy mela vlada okamzite nejaky zakony zpusob jak prevezmout celou soukromou spolecnost a prodat ji v rekordnim casu jinemu zajemci?

 

 

0/0
30.7.2003 10:32

Jirka

Re: Co to je?

Já tomu taky nerozumím. Když už jim budete volat, tak se taky zmiňte o tom, že je drahá elektřina a že na to nemáme ať to zlevní. Taky by mohli tlačit na IPB Real a další co stavěj byty v Praze ať je stavěj levnějš, že na to mladý nemaj, atd., atd........ 

0/0
30.7.2003 12:02

Trund

Re: Co to je?
V porovnani s Evropou elektrina tady tak draha neni, byty take vubec ne, takze o tom se zminovat nemusim:) Ale internet - ten mame rozhodne v porovnani se staty EU pekne drahy.
0/0
30.7.2003 13:45

Johan

Re: Co to je?
Nechtěl si  spíše napsat že tady máme spíš nízké platy ? Prostě každý nemůže mít všechno ...
0/0
31.7.2003 11:00

honza

Re: Co to je?
No, nevím, že by Telecom byl dotovaný ze státní kasy (a tedy z daní). Vždyť je trvale ziskový.
0/0
30.7.2003 12:12

Trund

Re: Co to je?
A kdyz Telecom kupoval prodane podily v Eurotelu,  z kterepak kasicky to asi tak slo?
0/0
30.7.2003 13:43

Kuta

Re: Co to je?
Stát prodal Český Telecom?!
0/0
30.7.2003 23:59

Vorel

Tohle kdyz ctu, tak fakt nevim jestli se mam smat nebo brecet... Firma ktera si muze delat co chce, ma od statu X let monopol, statu defacto patri a presto s ni nikdo nic nezmuze, to snad neni jinde na svete vubec mozny....

Ty si pako.  Nebyt Telecomu tak nevis co je to internet. Joudo :)

0/0
30.7.2003 10:06

t29

Re:
ty si pako! to mame vsichni padnout na zadek ze mame internet? nejsme v 19.stoleti, internet je v dnesni dobe samozrejmost a samozrejmost by mela byt i odpovidajici cena za telekomunikacni sluzby, coz diky monopolu CT neni
0/0
30.7.2003 10:53

Pavel

Re:
Nebyt Telecomu, tak naopak vsichni vime, co je to Internet ty pako! Jak tohl enekdo muze napsat....
0/0
30.7.2003 13:17

Datel

Telekom
Tohle kdyz ctu, tak fakt nevim jestli se mam smat nebo brecet... Firma ktera si muze delat co chce, ma od statu X let monopol, statu defacto patri a presto s ni nikdo nic nezmuze, to snad neni jinde na svete vubec mozny....
0/0
30.7.2003 9:57

ukran

nechal se sponzorovat a
udělal tím ostudu sobě i státní firmě. Ani firemní šéfové ani on si neuvědomili,jak se chovají socialisticky,proto je třeba začít čistit schody odshora ! Mlynář je tak maximálně schopen přestavět prasečák...
0/0
30.7.2003 9:17

Martin

Jen kecy
Deregulace najemneho a internet za svetove ceny (tj vyrazne mensi nez dnes) u nas v pristich 10-15 letech nebudou. Mlynar zase jenom keca a ted to potvrdil.
0/0
30.7.2003 9:16Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.