Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Další novinky O2: minuta hovoru za korunu a SMS zdarma

aktualizováno 
Operátor O2 přichystal dvě nové služby pro předplacené karty, které mohou ušetřit peníze. První nabídka se týká zvýhodněného volání, druhá SMS zdarma.

Operátor O2 se po několika hluchých měsících rozhodl pořádně provětrat svou nabídku služeb. Po novém studentském tarifu, představeném tento týden, přichází nabídka zvýhodněného volání a SMS zdarma. A to rozhodně není vše, již v úterý by měl operátor představit sponzorované volání zdarma.

Nová služba O2 Pokec Nonstop navazuje na již dříve nabízený balíček zvýhodnění, který však platil jen mimo špičku a o víkendech. Nová služba O2 Pokec Nonstop naopak platí kdykoliv, není limitována na konkrétní časové úseky týdne. Omezena je pouze celková délka používání této služby a to na šest měsíců.

S O2 Pokec Nonstop zaplatí zákazník za první tři minuty hovoru 15 korun, což není až tak atraktivní, ale za každou další minutu už jen jednu korunu. A to je zajímavé jistě, především pak pro ty zákazníky, kteří rádi volají dlouho. Naopak pro toho, kdo má většinu hovorů krátkých, tato služba příliš výhodná nebude. Dodejme, že minuty za korunu (po prvních třech minutách), nejsou omezené, respektive dokud síť hovor neodpojí. V praxi to bývá po jedné až dvou hodinách. Všechny ceny jsou již s DPH.

Nabídka platí od 1. května a pro aktivaci stačí odeslat SMS ve tvaru POKEC na číslo 999235.

Druhou novinkou je služba SMSršť, která platí pro všechny zákazníky, kteří si od 1. května do 30. září pořídí novou předplacenou kartu s tarifem O2 TXT. Při dobití karty minimální částkou 200 Kč získá zákazník na dva týdny SMS zdarma pro dvě vybraná čísla v síti O2.

Následně platí, že čím víc peněz bude na kartu dobito, tím na více čísel bude možné v limitu dvou týdnů bezplatné SMS zasílat. Od 300 Kč bude možné posílat bezplatně SMS na tři čísla v síti O2. Od 400 Kč zvýhodnění platí již na čtyři čísla a od 500 korun na čísel pět.

Nabídku lze po dvou týdnech prodloužit, ale celkem nepřetržitě jen čtyřikrát. Bezplatné SMS tak bude možné posílat až osm týdnů. Aktivace je jednoduchá, stačí dobít a odeslat SMS ve tvaru: TOP (číslo v síti O2) na číslo 999235. 

Autor:


Témata: O2

Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...Vodafone extrémně vylepšuje rodinné tarify. Zadarmo přidává 8 GB a VDSL

Vodafone (ilustrační fotografie)

Není obvyklé, aby operátor výrazně vylepšil tarif a nesáhl na cenu. V případě inovovaných rodinných tarifů Red+ tomu...

Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Další z rubriky

T-Mobile plánuje masivní výstavbu optických přípojek. Připojí milion bytů

Optický kabel

V současnosti má T-Mobile v Česku tisíce optických internetových přípojek, toto číslo by ovšem mělo v příštích letech...

Nejbohatší Čech by mohl vytvořit operátorské impérium

Španělská Telefónica působila v Česku osm let, mobilní operátor pod značkou O2...

Skupina PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera měla podat nabídku na odkup čtyř operátorů ve střední a jihovýchodní...

To by byl obchod roku. Vodafone potvrdil, že se zajímá o koupi UPC

Vodafone jedná o převzetí operátora UPC

Vodafone oficiálně potvrdil, že začal jednání o části společnosti Liberty Global, jejíž součástí je česká pobočka...

Najdete na iDNES.cz