Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

LG končí s tablety, zaměří se na smartphony

Společnost LG nebude pokračovat ve vývoji tabletů, její Optimus Pad mezi konkurencí neuspěl. Firma se místo toho více zaměří na smartphony. Sdělil to mluvčí jihokorejské společnosti Ken Hong agentuře Bloomberg.

LG G-Slate | foto: LG

LG ve svých tabletech používalo operační systém Android. Ten v přímé konkurenci prohrává s tablety iPad od Applu.

LG nepřesvědčila ani nová verze systému Windows, kterou je vybaven nedávno představený tablet Surface od Microsoftu. Mluvčí jihokorejské společnosti přímo říká, že LG nevidí v Surface konkurenci k ničemu, na co se společnost v současnosti zaměřuje.

Jihokorejský výrobce minulý rok uvedl tablet Optimus Pad, ten se ale nesetkal se zájmem zákazníků. Optimus Pad, který pořizuje i 3D snímky a videa, ve Spojených státech nabízel operátor T-Mobile pod názvem G-Slate.

Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

Turecko, Egejský region - Bodrum
Turecko, Egejský region - Bodrum

last-minute, all inclusive, letecky, 8 dní

cena za osobu od 14 490 Kč

Bulharsko, PrimorskoBulharsko, Primorsko

od 8 990 Kč za osobu

Turecko, Středomořský region - AlanyaTurecko, Středomořský region - Alanya

od 15 724 Kč za osobu

LG končí s tablety, zaměří se na smartphony

Neber Lg do ruky,ale kdybys mel prehled o mobilech tak bys treba vedel ze Lg prislo s prvnim dvoujadrovym mobilem na...
anonymousCZ
ludra.hnida LG má nějáký smartphone? :-D LG delá nějáke ledničky nebo tak něco ne? :-D LG mobil bych nevzal do ruky!
kenx LG - jak typické
Vstoupit do diskuse

V diskusi je 4 příspěvků, poslední příspěvek 4. 7. 2012, 17:44